| misteryous a întrebat:

Mie si prietenei mele ne place de acelasi baiat si nu stim cum sa-i spunem asta fara sa-l facem sa se simta prost.

Răspuns Câştigător
| Just4FunHD a răspuns:

Iti dau acelasi raspuns ca anonimului de sus, caci am impresia ca sunteti una si aceiasi persoana

Niciodata nu intrebi un baiat daca te place. Doar daca esti impreuna cu el de cateva saptamani, luni si asta doar pentru a te alinta.
Pentru a vedea daca ii place de una dintre voi, faceti avansuri, invitati-l in oras, la un suc, la un ping-pong, etc. Faceti-l voi sa se indragosteasca si el de una dintre voi. Sau vreti menaj a trois?
Desi eu va sfatuiesc sa nu iesiti amandoua cu el. E un joc periculos. Daca ii va placea doar de una dintre voi, cealalta va suferi.
P. s. Uneia dintre voi, garantez ca nu ii place de el ci e doar o autosugestie impusa de cealalta. Acum tu sti mai bine care a fost prima care s-a "indragostit" de el.

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De ce sa-i spuneti? De ce sa va certati pentru un baiat? Merita?thinking
Nuwinking

| alle_7967 a răspuns:

Luati`l la bataierolling on the floorrolling on the floor)))