| Denny98 a întrebat:

Ce pot sa fac cand imi place de un baiat dar si prietenei mele ii place de el?

Răspuns Câştigător
| Mikyyyyx a răspuns:

Pai daca vezi ca el o place pe ea, lasa-i in pace, daca te place pe tine, explica-i prietenei tale si asta e

| Denny98 explică (pentru Mikyyyyx):

Ok multumesc frumos!

12 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai depinde de ce vrei sa faci?~! Sa ti strici relatia cu cea mai buna prietena ori sa o pastrezi?~~!

| Denny98 explică (pentru VadTot):

Pai asa vrea sa o pastrez dar cu el cum ramane?

| VadTot a răspuns (pentru Denny98):

Lasa i l ei si cand se vor certa intri tu pe fir!~

| Luissa123 a răspuns:

Renuntati amindoua la el ...la urma urmei nici nu stii sigur ca si el te place..de ce sa strici o prietenie pentru un baiat?

Răspuns utilizator avertizat
| vivigreen a răspuns:

Depinde ce alege baiatul. dar totusi nu ar trebui sa te lasi injosita asa. daca e sa fie un baiat potrivit va veni singur nu trebuie sa te omori tu dupa elwinking

| eueueu123 a răspuns:

Eu zic totusi sa renuntati amandoua la el! se strica prietenia voastra asa... mai bine il lasati naibii, e un baiat! chiar daca stiu ca voi credeti ca e baiatul visurilor voatre, etc... crede'ma, nu e! mai importanta e prietenia! ca daca te'ai desparti de el, cine ti'ar mai fi aproape? pretena pe care nu o ai? sper ca intelegi la ce ma refer! si sa faci alegerea potrivita! Bafta!

| Denny98 explică (pentru eueueu123):

Da ai dreptate multumesc!

| Denny98 explică:

Adica ce pot sa mai spun?

| Denny98 explică:

Pai el s-a comportat foarte frumos cu amandoua si il stim de ceva timp si pur si simplu ne place de el ca este dragut dar ea este prietena mea cea mai buna!