| mihaicelsfant a întrebat:

Mor fara ea. ce sfaturi îmi puteti da? deja am fire albe în cap si pe barba...nu stiu ce sa mai fac. îmi tot vine sa ma droghez si sa ma imbat

14 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

E lumea plina de pasarici, lasa prostiile.

| SilentRain a răspuns:

Incearca metoda asta ->
Iti plangi de mila pe o durata scurta, apoi iti revi

| LPCTSTR a răspuns:

Dacă ajungi să te droghezi în lipsa unei pufi... n-am decât să spun: Ești tâmpit?

| mihaicelsfant explică (pentru LPCTSTR):

Ba frate o iubesc.

| LPCTSTR a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Te întreb iar: "ești tâmpit?"

| mihaicelsfant explică (pentru LPCTSTR):

De ce tot zici asta?

| LPCTSTR a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Nu înțeleg, ce era atât de specială la ea de o tot jelești?
Făcea oral de pe tavan sau ce?

| mihaicelsfant explică (pentru LPCTSTR):

Nu te inteleg. crezi ca totu se rezumă sex?

| LPCTSTR a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Păi, nu știu, dacă te-a lăsat nu cred că ai mai fi fost atras de suflet, de forme nu știu ce să zic, cel mai probabil iubeai sexul cu ea, zic și eu, tu ești cel care vrea să se sinucidă, nu eu...

| mihaicelsfant explică (pentru LPCTSTR):

Daca era vorba de forme nu o luam pe ea:p

| LPCTSTR a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Și deci... ții la ea pentru suflet sau oral?

| mihaicelsfant explică (pentru LPCTSTR):

laughing las-o balta frate

| Rux04 a răspuns:

Nu are rost să faci asemenea prostii. Viața merge mai departe. O să-ți găsești cândva jumătatea.

| fanmiraculos105 a răspuns:

Dacă înainte să o cunoști puteai trăi, acum de ce nu poți? Viața nu depinde de un om oricât de mult l-am iubi, fiindcă oamenii vin și pleacă. Trebuie să treci peste ea și să-ți trăiești viața