| alexyutza a întrebat:

Mult timp am iubit si inca ma iubesc un baiat pentru care am sufeirt foarte mult din cauza faptului ca el nici nu stie ca exista.Acum sunt mai multi baieti care ma plac si imi cer sa fiu cu ei dar nu stiu de ce eu nu ma simt pregatita.Parca mi-ar fi frica sa iubesc din nou. Oare se datoareasa faptului ca am suferit foarte mult pntru prima mea iubire si mi-e frica din cauza asta?

5 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Nu ii spune ca il iubesti ca sigur va rade de tine, asa sunt de fapt baietii.
Incearca sa acorzi o noua sansa altui baiat, de ce sa stai sa suferi inutil?winking

| irina20 a răspuns:

Ai spus ca el nu stie ca tu existi, de ce nu-i arati? Nu crezi ca ar fi mai usoe sa-i spui ce simti in loc sa suferi in tacere? Ii spui pur si simplu si vezi pe urma cum reactioneaza.

| dyav0litza a răspuns:

Nu prea ai sanse mari cu "iubirea vietii tale" incearca sa-i accepti pe ceilalti

| ela_9708 a răspuns:

Te inteleg... dar eu cred ca ar trebui sa vz sh cum sunt alti baietihappy

| 教皇 a răspuns:

Probabil, dar tu dc nu iai aratat ca il iubesti pe baiatul care ai sp ca el nu stie ca tu existi?/?/