| SentimentalConsil a întrebat:

Multi ne luam dupa experimentul lui Schrodinger si spunem ca (virgula) curiozitatea a omorat pisica si tot ea a inviato, doresc sa-mi raspundeti sincer cate dintre voi,fetelor, va caiti ca v-ati inceput viata sexuala mai devreme? imi cer scuze celor care au fost obligate, sa intretina raoprturi sexuale, ca am pus aceasta intrebare

Răspuns Câştigător
| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Eu am curajul sa spun asta ca am inceput-o la 15 ani, dar nu imi pare rau, pentru ca cu baiatul cu care am facut-o inca sunt cu el, si ma iubeste enorm de mult, chiar daca ne certam si asta e cam des, dar tot timpul ne impacam orice ar fi, si nu m-a inselat niciodata! daca e de judecat, lasa oameni sa judece pentru ca nu ma intereseaza, pentru ca pentru mine numai dumnezeu are voie sa ma judece, sau sa ma pedepseasca pentru ce am facut!

1 răspuns:
| FucktheSystem a răspuns:

De ce m-aș căi când nu regret nimic?