| stefan_8760 a întrebat:

Multumesc celor care mi-au raspuns la intrebarea pusa de mine in legatura cu baietii cu parul lung (rockeri). Multumesc chiar si celor cateva cocalare care m-au facut scarbos sau oribil ( si-au facut totusi timp sa imi lase un comment). Salut toti rockerii din Romania si o incurajare...'Nu mai bagati in seama toate rautatile celor care nu ne suporta'. Sentimentul de prietenie care ne leaga pe toti oriunde in tara asta cand ne intalnim desi nu ne cunoastem prin munti sau Vama Veche, este unic si inexistent la alte categorii de oameni. Va iubesc pe toti.

Răspuns Câştigător
| Acvila a răspuns:

Lasa-i sa-si lalaie durerea, si iubirea si banii, in timp ce noi, oamenii inteligenti, care apreciem adevaratii oameni care au facut si fac adevarata muzica,(care au muncit si au habar de un sol major si de cate alte mii de chestii)ne relaxam si ne bucuram de fiecare clipa dand din plete.Macar nu dam din cur...cum fac ei!

| pitbulita a răspuns (pentru Acvila):

Tot respectul pentru ce a zis mai sus

14 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Salutare! Eu de ce nu am văzut întrebarea ta? Lasă-i în pace.Cocalarii sunt tot cocalari. Nu ştiu să facă diferenţa între jegul de pe ei si parul lung specific stilului rock. Ăştia sunt limitaţi. Rock on, brother!

pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

@Raluca,
Eu vreau să te aud. Ador melodia aia.Gimme fuel, gimme fire, gimme that which I desire, oh!

pa, pa.

| Derye a răspuns:

Nu e vorba de rautati. Astea sunt gusturile lor. Doar ca unii nu stiu sa stea in banca lor cand e vorba de asa ceva. Eu nu am nimic cu baietii cu parul scurt, asa ca, ei de ce ar avea ceva cu mine?
Nu mi s-a intamplat sa am probleme de gen: "iesi, ca ai parul' nu-stiu-cum" pana acum.

| anonimaa a răspuns:

Frate ai dreptate!
in vama' ne simtim cel mai bine.
eu uan ador vara cand mergem la mare sa facem un foc de tabara pe plaja, sa stam pana seara tarziu eventual sa si dormim acolo, sa cantam ca chitara. e prea genial
ma bucur ca exista si baieti ca tine!
mi'ar placea daca ne'am cunoaste.
bafta!

| andradat a răspuns:

Mai, nu trebuie sa faci pe toata tara cocalara. Si rockerii si cocalarii cum le zici tu, adica oamenii perfect normali, au pur si simplu diferite gusturi ce e asa greu de inteles?
Uite eu urasc rockul de mica, da aia nu inseamna ca adooor:X:X: manelele, da, ascult la ocazii, dar asta nu inseamna ca am 3 tone de aur pe mine, par scarbos blond decolorat, tocuri de 30 si asa mai departe.
Intelegeti odata, gusturile difera. Ca vad ca mai e una care a scris mai bine rock decat manele. Altii zic mai bine manele decat rock.

Si nu mi se par rautati, sunt pur si simplu copilarii din ambele tabere. Ca si manelistii si oamenii normali va detesta, dar si voi pe ei.winking Si mersi apropo pentru mesajul in care m'ai facut tarfa pentru simplul fapt ca ti'am raspuns cu sinceritate la intrebarea cealalta. Succes happy

| Acvila a răspuns:

Hai cu cortu' la campulung muscelsmug
ce zicetihappyvb serios...imi iau chitarea si promit ca va fac intr-o de la Metallica "Fuel" sau AC/DC...
I-a sa va vadlaughing

| Crisstina a răspuns:

Mai bine rock decat manele!

| deea40 a răspuns:

Hei nu e vb ca nu suporta rockari dar nah totusi mi se pare un lucru destul de nahspa ca un baiat sa aiba parul lung dar nah daca altora le place nu am nimic impotriva shij nu am dc sa i fac scarboshi

| Annie_3559 a răspuns:

Ador baietii rockeriblushing:X:X:X:X!

| ElHombre2000 a răspuns (pentru Annie_3559):

Atunci baby sunt doar al taurolling on the floor)glumesclaughing
oricum cocalarii raman cocalari!

| laradio a răspuns:

Si noi te iubim! >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ii multumesc "lu` mama" ca face senviciuri cu Linco. Daca toti multumim aicibig grin.

| DaianaBojin a răspuns:

Mie imi plac rockerii si imi place un rocker si sincer chiar nu inteleg care este problema celorlalti in legatura cu genul de muzica pe care il asculta lumea sau cu felul de imbracaminte. Dar asa ne dam seama cum sunt cu adevarat oamenii.