| alexuzha a întrebat:

Multumesc mult fetele mat ajutati si va sunt datoare chiar nu mai ma simt atat de naspa si nu mai ma gandesc la el foarte mult ieri a intrat pe mine pe mess ci m-a intrebat ce fac si daca vreau sa ma inpac cu el i-am spus ca nu mai am ce vorbi cu el si am esti am facut bine? multumesc multtttttt:*:*:*

2 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Dap. daca vrei sa-l uiti da.

| oAnna a răspuns:

Esti foarte tare! bv, tb sa ii dai de inteles ca a gresit si ca tu nu ai meritat asa ceva din partea lui, acum cand el vrea sa fie cu tine dar tu il refuzi el sufera si il calci pe nervi. Asta merita... o sa vrea sa fie cu tine. dar pana atunci om vedea ce va urma.