| PeeWeeVi a întrebat:

Ajutati-ma va rog!
Imi place de un tip din sch mea el a trecut pe 8 - a si pe a 6 - a.Si acum este pe mess si eu vreau sa b ca el dar odata l-am intrebat tot pe mess daca e suparat pe mine si a zis dc si eu i-am zis ca nu prea mai vb ca mine, iar el a spus ca nici nu prea are ce vorbi cu mine...Acum nu stiu cum sa ma mai bag in seama cu el...

2 răspunsuri:
| Liviu3478 a răspuns:

PE intri pe el il saluti si ii propui sa iesiti la o plimbare prin orasa daca se poate in caz de nu are alte planuri si ii spui ca vrei ca sa va cunoasteti putin sa vorbiti ca in casa e plictiseala si un pic la aer nu strica si din astea
Daca accepta il intrebi pe la ce ora se poate sa va vedeti si unde sau daca vine sa te ia ii spui de unde si pe urma incepi si u un subiect comun pe urma incepeti sa va cunoatetisi sa nu cumva sa incepi u sa te dai la el sau sa stai cu ochiii numai pe el il lasi sa faca el primul pas sa te ia de mana din astea... Sau puteti iesi cu rolele daca aveti si aici ii poti spune ca esti incepatoare si ai nevoie de ajutor si asa va puteti apropia. Sper ca iti vor fi de folos vorbele mele succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El a trecut pe 8 - a si pe a 6 - a! a trecut si a 8 a si a 6 a? cum vine asta? thinking