| nobody_1685 a întrebat:

Help. Cand imi faceam baie in cada era dat drumu la apa si avea presiune. Eu m-am intins putin pe spate si cand am vrut sa ma ridic mi-au alunecat mainile si am cazut inpoi pe spate dar m-am dus mai in fata si eram cu picioarele desfacute si mi-a venit presiunea aia mare direct in... Ma durut dar mi-e frica sa nu ma fi dezvirginat, sange nu stiu daca mi-a curs ca eram in apa.Credeti ca m-am dezvirginat. M-as duce la ginecolog dar mi-e frica de raspuns si sa nu afle parinti in caz ca nu mai sunt.

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu,nu cred.
Frica si ingrijorarea sunt mai mari.
Presiunea ar fi trebuit sa fie teribila si sa fii in contact cu ea mai mult timp decat secundele in care ai fost tu!
Deci, cool, linisteste-te.

| Angelique a răspuns:

Stai linistita, esti virgina! Apa ar fi trebuit sa aiba o presiune extrem de mare ca sa te dezvirgineze! Succes!

| liviu42 a răspuns:

Tare faza laughing si ti-a placut banuiesc ce orgasm ai avut nebunatica mica ce esti.

| butterfly27 a răspuns:

Ca sa fie o dezvirginare trebuie sa fie o penetrare.Nu cred ca te-a dezvirginat, stai linistita:*

| pokales a răspuns:

Era maxim daca mai si intrebai daca ai ramas insarcinata laughing))))

| TheDavis a răspuns:

Nu te-ai dezvirginat.Stai low.winking

| alina_1454 a răspuns:

Nu nu cred:d