| anonim_4396 a întrebat:

Ne-am cunoscut la mama la servici el era la tatal lui a fost dragoste la prima vedere pentru mine cat si pentru el(asa zice el). Avea iubitha si eu iubit dar pana la urma m-am combinat cu el intre timp el trebuia sa se desparta incet de iubitha lui pentru ca nu vroia sa sufere. a reusit s-a despartit si 2saptamani am fost fericiti pana cand a venit intr-o seara la mine si eu am fost rece cu el atunci el de nervi sa impacat cu fosta iubitha dupa si-a dat seama ca a gresit si acum ma cauta si imi zice ca ma iubeste. dar ca nu poate sa se desparte de ea pentru ca ar suferi si cica sta cu ea din mila...nu stiu ce sa ma fac. ii zic sa se desparta de ea ca sa fim iar fericiti si imi zice ca trebuie sa astept ca nu poate si sa inteleg asta. Voi ce credeti?sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca te-as putea face si eu fericita de vreo doua trei ori.ca eu -mi iubesc sotia dar daca ea nu stie nu-i nici o problema.si daca vrei sa mai fii fericita mai am vreo doi frati, vreo 20 de colegi. bani masini trasnet si ...cat cuprinde. ce este fericirea mai fata in afara de sa simti cu pasarica? las-o-n fasole tu nu vezi ca e vrajeala si golaneala ce faceti voi? adica ce spuneti voi? ma prosti-s astia.hai pa.

7 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Deci greseala ta a fost,, ghetarul'' cu care ai fost rece cu el, incearca sa actionezi mai mult psihologic, intelege-l, pastreaza-ti calmul, si incearca sa ajungi la inima lui, numai ca evident sa nu faci rau la cineva... ok good luck ca chiar ai nevoie de el

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Tu nu gandesti putin?straight face
daca nu tinea la ea. ii dadea papucii de mult...si ar fi in continuare cu tine, dar daca nu vrea sa o paraseasca inseamna ca tine la ea si cu tine poate ca are alte ganduri happy

| buburuzAndreea a răspuns:

Sta cu ea din mila, dar de tine nu ii e mila? Si tie ti-e greu sa il iubesti si sa stii ca el inca se mai saruta cu ea, ca o tine pe ea in brate. E dureros si pentru tine si nu e corect ce-ti face.

Trebuie sa aleaga, nu poate sta cu amandoua. Are doar el de castigat asa, primeste dublu. Daca te iubeste, va renunta la ea. Daca as fi in locul tau nu as putea continua asa. I-as spune ca nu pot sa fiu cu el daca e cu altcineva. Daca nu e destul de puternic sa aleaga, inseamna ca nu ma iubeste prea tare. II pasa mai mult sa nu sufere cealalta. Inteleg ca sunt impreuna de mult timp si ca nu-i poate face rau, dar si asa ii face. O minte. Daca va afla candva va suferi si mai rau stiind ca a fost inselata. Ai putea, dupa ce ii spui toate astea, sa nu ii mai dai niciun semn de viata. Poate el realizeaza ca pe tine te vrea si o lasa pe ea. Daca nu, asta e, poate cand se vor desparti la un moment dat, va putea fi numai al tau, nu va mai trebui sa-l imparti cu nimeni.

| dede16 a răspuns:

Mdastraight face problema voastra e ca nu stiti care pe care iubeste. El pe tine? Tu pe el? El pe ea? Dificilstraight face Triunghi amoros.Si el ar putea foarte simplu sa se desparte de ea pentru ca daca nu ti la cineva, poti sa te desparti simplu.Inca simte ceva pentru ea.Mai bine incerci sa iti refaci viata. Enjoy.

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna...

De ce sa nu poata sa se desparta de ea, daca n-o mai iubeste...sau poate inca mai simte ceva, ceva pentru ea...acolo putin... Dar cum a spus si el.nu-l lua asa dintr-o data.ai rabdare...cu timpul poate se rezolva totul:*

see you soon!

| vrajitoarea_1628 a răspuns:

Eu zic sa-l lasi balta pentru ca se vede clar ca baiatu s-a jucat potzin cu tine si apoi s-a intors la iubita lui pe care o iubea si cred ca o mai iubeste din cauza ce nu vrea sa se desparta de eawinking

sa fim seriosi ce baiat mai sta cu o fata din,, mila''? mai bine te-ai intoarce si tu la fostul iubit si gata big grin...

pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bun te-ai combinat cu el.de ce? aveai tu avea si el.care-i problema? sau care pe care a prostit?