| JustStitch a întrebat:

Unde pot gasi prezervative pentru sex oral? Voi preferați oralul cu prezervativ sau fără?

17 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

De preferat eu prefer fara, dar daca ma gandesc ce risc pentru cateva minute de placere... atunci prefer cu?

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Nu exista prezervative speciale pentru asa ceva. Poti sa folosesti orice fel.

| JustStitch explică (pentru SakuraTheCherryBlossom96):

Păi cum as putea să-i fac une-i fete oral protejat

| corbulalbrosu a răspuns (pentru JustStitch):

IsIsTHeblitch explică (pentru SakuraTheCherryBlossom96):
Păi cum as putea să-i fac une-i fete oral protejat
Acoperindu-i ''pasarica'' cu o folie de plastic. laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru JustStitch):

Poti taia si folosii un prezervativ barbatesc, pentru seful oral la fete
II tai varful intai, si apoi il tai pe lungime.
In felul asta va apare ca o foita dreptunghiulara.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Bleh, nu mai bine cauta gen o femeie care nu-i jegoasa si nici infecta, decat sa linga plastic, latex, cauciuc sau altele?

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aici nu-i vorba de jegos si infect, pentru ca, atat fetele cat si baietii, au secretii naturrale si sanatoase.
Invatati sa folositi prezervativul, ca nu provoaca repulsie la sex oral, dimpotriva va salveaza, mai ales daca vreti sa-l primiti si evident, trebuie sa-l oferiti la randul vostru fetei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Te salveaza de ce? Considerand ca nu-i nici jegos/oasa, nici infect/a, de ce te mai poate salva in cazul oralului?

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am mai explicat: DE SECRETIILE NATURALE PRODUSE de organele genitale.
sa nu mai spun ca, unii baieti/barbati, nu prea se spala zilnic, unii cica fac baie la 2-3 zile, altii la saptamana, iar jhudecand dupa cat se plamg aici de miros urat si smegma lipita... constat ca, multi nu stiu sa se spele zilnic, dapai sa se pregateasca meticulos pentru sexul oral. De aceea ma explicat ca-i mai sanatos si igienic sa folositi prezervaivul ala, ca nu va musca si nic nu doare, dar protejeaza total.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Eh, păi ti-e scârbă de partenerul tău? Cum vine asta?
Cum spuneam, igiena e alta poveste si nu te tine nimeni langa el/ea daca il/o consideri nespălat/ă.
Nu mușcă, nu doare, dar unora nu li se pare foarte interesant lingă plastic. Că aș putea sa mestec unul chiar acum, ar fi aceeasi treaba, daca tot nu există contact.

Cum poti sa te pregatesti meticulos de sexul oral? Iti pui o data in calendar cand urmeaza sa se intample? Eu stiam ca lucrurile astea sunt spontane, exista oameni care le planifică?

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uff to nu ai inteles.
Nu m-am referit la partenrul meu, ci la sutele de adolescenti care se joaca aici cu organele si care spun ca, nu fac oral din motive de mirosuri sau secretii, deoarece fac sex oriunde se afla (masina, sub scara blocului, toalete samd).
Cand pleci de acasa cu ideea ca s-ar putea sa iasa ceva "spontan", atunci fa bine si ai o spalare intensa pe organ cu multa apa calda sis apun, ca sa nu ai suprize. Ori pune-ti in buzunar 1 prezervativ, ca-i mai sanatos din toate punctele de vedere.
Cand esti acasa, in confortul caminului, pregatirea pentru sex incepe in baie, cu apa calda si sapun!
Se vede ca esti tare micut si fara experinta sexuala, daca nu ai ajuns inca la faza asta. Atunci ia aminte si invata, din experintele altora.

| Alexandrionelu a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Dacă nu găsești folie, se poate și cu batista laughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Alexandrionelu):

NU, NU, NU. Nu ne putem permite sa ne jucam cu perfizii ''BTS-ei'' care misuna peste tot. Batista doar in cazuri cu totul extreme, sau iesite din comun, cand am cautat de-am innebunit si tot n-am gasit si atunci mai bine-am renunta. laughing Asa ca : numai si numai cu FOLIE si inca una mai ''grosuta'' laughing pentru a fi cat mai rezistenta, asa cum ii face placere si la toanti @Ioneasca1001 rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Adolescenții au BAC, daca isi baga nasul unde nu trebuie, merită toate consecințele. Hai sa vorbim strict despre adulti, sa nu asociem sexul cu minorii.
In viziunea mea, oamenii ajung la acest nivel de intimitate doar cu partenerul. Eu nu ma ating de străine si nu aș lăsa o străină să ma atingă. Daca pun problema de asa ceva, e clar, din oficiu, ca ma refer la parteneri.
Deci, daca s-a ajuns acolo, inseamna ca am niște certitudini despre ea.
Nu am de ce sa-mi pun in buzunar, ca nu am de ce sa ma feresc. Dpmdv tu nu ai inteles ideea, pentru ca uite: ai zis ca nu e vorba de scârbă, cunosti ca persoana nu e jegoasa sau infectata, pe gură nu se fac copii, deci care ar fi rostul, pana la urma, al prezervativului?

Aa, te referi la parasutele sau ratatii morti de beti in club? Ei bine, si-o fac cu mana lor. Daca ar indeplini minimul moralității si nu s-ar deprava cu necunoscuti, nu ar fi probleme.
Cand am spus spontan, ma refeream tot cu partenera, nu cu o "ocazie". Asa nu e tot spontan? Sau trebuie facuta cerere, proces verbal, data in calendar? Eu cred ca nu.

"Micut si fara experiență" - hai ca asta nu o comentez, ca-mi place alintul, uite. In plus, e bine sa fii subestimat! happy

| Alexandrionelu a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Corect! Și încă ceva: folia trebuie sa fie omologata de Rar, cu opacitate de maxim 25% pe fața și 75 % pe spate laughing

| xVampirJmkx a răspuns:

Nu există prezervative speciale pentru asa ceva. Poti lua orice fel de, pentru ca au diferite arome.

| Hdyxfwfb a răspuns:

Dacă nu găsești prezervative pentru sex oral(folie pentru se oral) încearcă asta https://youtu.be/o3MuY4HBlV4 minutul5:00