| Adytza09z a întrebat:

Neata colegii va intreb si eu.
Poate veni cm fara simptome?
Am avut contacte da protejate cu pretena mea, ii curge doar un lichid alb albicios.
Va multumesc

4 răspunsuri:
| Goddess23 a răspuns:

Menstruatia poate veni si fara simptome, nu e musai sa ai dureri de burta spate. Acel lichid alb e secretia vaginului si e absolut normala atat timp cat nu e insotita de usturime si durere la urinare, nu are miros si nu e exagerat de abundent.

| Adytza09z explică (pentru Goddess23):

Am inteles.
Mersi, sper sa i vina.Normal o durea sanii inainte k o saptamana d ak nimic.

| Adytza09z explică:

.Sau sa zicem na ca era la ovulatie si am facut protejat si nu s-a rupt sau curs se poate rqmane?

| Goddess23 a răspuns (pentru Adytza09z):

Nu nu poate ramane atat timp cat sperma nu intra in vaginul ei.