| BomBonela a întrebat:

Neata! Cu prietenul meu ma intilnesc de 5 zile, insa el ma tot cucerea de o luna si mai mult de jumatate, dar acum ca e scoala iesim doar in weekend, desi as dori mai mult, si ma tem din acesta cauza sa nu se rupa relatia noastrasadpentru ca eu il pretuiesc foarte mult si nu as dori sa-l pierd. CE SA FAC? FUNDA

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Si eu ma vad cu prietenul la sfarsit de saptamana si uite ca nu ne-am despartit din cauza asta...

Eu zic sa lasi grijile privind lipsurile relatiei si sa te axezi pe a-l cunoaste mai bine,asa cum e normal. Puteti vorbi la telefon, pe mess, etc.

Nu toata lumea sta lipita de persoana iubita.Sa il vezi in fiecare zi nu e un plus pentru relatie, ci un ''bonus''. Oricum, mai rarut e mai dragut ca nu se mai ajung la certuri.

2 răspunsuri:
| andra_7244 a răspuns:

Buna! esti de abia la inceputul unei relatii te sfatuiesc sa nu pui mult suflet in aceasta relatie decat daca esti sigura ca te iubeste f mult.in unele cazuri e bine sa te int mai rare pentru ca asa nu va veti plictisi.sti vb aceea mai raraut ca-i mai draguthappymulta bafta! sa aveti succes in relatiewinking

| KittyGirl_4505 a răspuns:

Vorbeste cu el!
Daca te iubeste va intelege...Si cine stie? Poate va intalniti si va faceti temele si restul imprreuna :X... Sperca te'am ajutat