| VuvuzelaLove a întrebat:

Neata TPU... am si eu o intrebare... in scoala mea e un baiat care il plac si faza e ca e mai mare de cat mine cu 3 ani. L-am intrebat daca ma place el mi-a zis ca da dar mi-a spus ca nu pot fi cu el pentru ca sunt prea mica. Exista vreo sansa sa-l conving sa fie prietenul meu?

Răspuns Câştigător
| Daysukki a răspuns:

Pai daca te-ai intelege ff bine cu el sigur ca da. hmmm... da' baietilor nu le prea pasa de varsta. nu stiu ce sa zic

1 răspuns:
| Lorena_2784 a răspuns:

Intreaba-l de ce pentru el conteaza varsta si spune-i ca este o diferenta foarte mica fata de alte relatii cunoscute. daca te-ar iubi cu adevarat nu ar tine cont de diferenta dintre varstele voastre si ti-ar accepta prietenia...

sper ca raspunsul meu sa iti ofere dreptate si sa te ajute>big grin