| anonim_4396 a întrebat:

deci un baiat de la un magazin,mi-a spus ieri"neata,m-a intrebat daca sunt la scoala",azi mi-a spus "buna, ce clasa esti, lucrezi? apoi mi-a spus sa ai o zi buna.inseamna ceva, adica ii place de mine? sau era doar amabil? funda, scuzati categoria

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se baga si omu in seama

| neutrino a răspuns:

Era liber si a plecat la pescuit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Era doar sociabil, dacă un băiat te salută înseamnă că vrea să ţi- tr*gă?

| darriya a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu draga, dar nu ne cunoastem, si m-a mirat faptul ca m-a bagat in seama atata timp cat nu il cunosc

| Florina_Flory_1998_eJbg a răspuns:

A vrut sa se bage si el in seama cu o fata draguta ca tine. happy

| darriya a răspuns (pentru Florina_Flory_1998_eJbg):

Adica intr-un fel ii place de mine?(cand am iesit din magazin se uita dupa mine)