| Mihaelaa98 a întrebat:

:X. Am si eu o intrebare. CUm imi dau seama ca un baiat ma place? Adica totul a inceput in vara cand m-a intrebat de pe id unui prieten daca vreau sa fiu cu el iau eu i-am spus ca nu fiindca este mai pitic decat mine. Iar acum la scoala in fiecare pauza se uita la mine dar nu are tupeul sa se bage in vorba cu mine. Credeti ca ma place si ca ar trebui sa-i dau o sansa?(adevarul e ca imi place si mie putin de el big grin )

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da te place 100%.Da-i o sansa. oricine merita o sansa. Daca nu-ti convine ii dai papucii dar macar merita sa incerciwinking! Succes, sper ca ti-am fost de ajutor.

1 răspuns:
| ChangeYourLife a răspuns:

Da eu cred ca te place pentru ca in general uni dintre baieti se uita ori dupa fetele frumoase ori dupa o fata de care sunt ei indragostiti