| anonim_4396 a întrebat:

Neata TPU.
Mi s-a intamplat sa-mi vina menstruatia cu 10 zile mai devreme cat am si ramas cu niste dureri de ovare in partea stanga, ar trebui sa ma ingrijorez de o sarcina extrauterina? ma voi duce la medic luni, dar caut si pareri.
Tin sa specific ca menstruatia a fost putin ciudata, 2 zile nu a fost normala, sangerand doar pe peretii vaginali dupa care a fost normala 2 zile.
ofer super fundita! multumesc

2 răspunsuri:
| oany a răspuns:

Buna.Ne putem da cu parerea toti, insa cel mai bine ar fi sa consulti un medic si sa nu te lasi influentata de alte pareri..Este posibil sa fie o anexita, insa cel mai bine e sa astepti pana luni si sa nu iti faci tot felul de filme.Eu una nu cred ca este vorba despre o extrauterina, insa repet..sunt doar idei..Multa sanatate si sa ne lasi un comentariu legat de diagnostic! Eu sper sa fie bine!

| fenomenul56 a răspuns:

Nu merge la medic putologul e mai bun