| Spufff :x a întrebat:

Niste melodii mai provocatoare [in romana ] Cine imi spune?:X

6 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Salut eu cunosc cateva melodii a lui Adela Popescu ca de exemplu:buze bulci, pe limba mea. Ce-l putin eu asa cred dar e mai indicata buze dulci incearca. Paaaaaaaa

| paramore a răspuns:

Daca asculti parazitii gasesti ce tip de provocari vreiwinking

| Roxy a răspuns:

Hi:*
Pai din moment ce intrabarea e pusa la "Dragoste Si Sex" normal ca se refera la acel tip de provocare mai erotica(eu una asa am inteles intrebareabig grin)
Pai In romana este Cristiana Raduta-Amor Amor(e veche dar e misto inca:X)
are versuri destul de perverse:X
Sau poti asculta piesele Laurei Andresan si acele se pot numi provocatoare si perversebig grin
Laura Andresan &Grasu XXl-XXX
Laura Andresan vs. Marilyn Monroe-Daddy(e mai house asta)
Grasu XXL - Elegant
Grasu' XXL - Dans Murdar
cam asteau mi-au venit acum in minte... sper ca la genul asta de melodii provocatoare te-ai referitbig grin

| stefangeles a răspuns:

Mai provocatoarelaughing nu stiu doar care sa-ti dea de gandit asa provocator este Cs trebuie sa stai atent la tintalaughing

| Spufff :x explică:

Si ritmul. si orice vreti voi laughing

| Maria_1984 a răspuns:

In ce sens?

vrei sa aiba versuri provocatoare
sau ritmul sa fie ametitor sa te provoace.nu stiuhee hee