| Deutza_4524 a întrebat:

Niste mesaje de despartire va roooog multsad. tinand cont ca el nu ma mai cautat... dau fundita!:*

Răspuns Câştigător
| cyufulyky a răspuns:

"eu cred ca e mai bine sa o lasam asa pentru un timp.vad ca nu-ti mai pasa deloc de mine mai bine amici acum decat dusmani mai tarziu...cred ca esti de acord cu mine nu? daca nu e asa cum cred eu nu am cum sa-ti schimb dorinta deci totul ramane la aprecierea ta. bye bye si sper sa ai parte de cineva care sa fie asa cum vrei exact u..."

acest mesaj i l-am trimis eu prietenului meu adica fostului si si-a luat putin maxim m-a sunat dar nu i-am raspuns vreo 2 zile apoi m-a sunat intr-o dimineata[bine ca nu mai zic ca mi-a trimis multe mesaje] si m-a intrebat ce a fost cu mesajul acela si i-am zis citeste-l de mai multe ori pana il pricepi si apoi i-am inchis telefonul in nas. s-a simtit cam prost dar o merita.

sper ca te-am ajutathappy

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Adio si sa nu mai aud de tine simplu asa ii zici

| Азбука a răspuns:

Eu iti dau un sfat, lasa-l in pace...

| Spufff :x a răspuns:

Telefonul il strang cu obsesie in mana nu stiu cum sa fac sa te sun Dar simt ca totul e degeaba Este fara rost Si stiu ca ziua asta Imi va merge prost.
orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste, dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l doresc;)
totul trece asa se spune dar nimic nu trece fara sa lase urme :(!
Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigat.
Vreau sa simt din nou ca pot sa zbor Am incercat dar nu te pot uita asa usor Mor incet simt cum totul ma doboara Hai sa o luam de la inceput, suferinta sa dispara"
Sa Te inTorc inapo n’am Sa Te rog Ma Bn Sufar Si Plang O Viata`nTreaGa si Blestem ca De tot Praful Sa sE aleaga
As fi vrut sa te pastrez in inima.nu ma meritai iubire uita`ma!
Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite`o dupa putin timp : zambeste si e dulce :)
Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa voi.
Aud v0cea de deasupra mea. Spunându. mi că nu eşti bun pentru mine. Dar inima îmi spune ca te vrea în preajmă.`

uite aici ai mai multe. :x
http://sweety-things.weebly.com/

| dodobymy a răspuns:

Am crezut ca daca te voi ierta te vei schimba..., dar ai ramas asa cum ai fost.Am iubit pe acel care m-a tradat..., si peste un timp mi-am dat seama ca iubesc pe un nimeni.Nu-mi pasa ce vei crede de acum inainte despre mine.Imi pare rau ca te-am iubit.ADIO Un mesaj cam dur dar poate so simti si el vinovat. Imi pare rau de situatie bafta in viata alaturi de baiatul potrivit.

| raul_7584 a răspuns:

Tiam dat papuci din clipa asta si sa nu ma mai cauti.