| Deutza_4524 a întrebat:

Niste mesaje de despartire va rog. tinand cont ca el nu ma cautat de 3 zilebig grinpls:X fundita

Răspuns Câştigător
| daniella_5715 a răspuns:

Nu stiu daca o sa te mai caute, depinde si de cat timp sunteti impreuna si de ce v-ati despartit, parerea mea este sa nu ii trimiti niciun msg si nici sa nu pui status-uri la mess (deoarece prin astea ii arati ca iti pasa)arata-i indiferenta-doare cel mai tare, iar daca va intalniti(stiu ca e greu) incearca sa vorbesti cu el ca si cu un amicwinkingsucces :*

8 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

In loc sa actionezi in necunostinta de cauza, te'ai gandit sa vorbesti cu el?
straight face
Poate o avea vreun motiv intemeiat.

| andreea_9470 a răspuns:

Ce intrebarestraight face

cauta si tu pe net!
doar nu ma apuc sa compun acum

si in plus...mai vrei sa-i trimiti si mesaj dupa ce nu te-a mai cautat de 3 zile? si tot tu vrei sa te desparti de el? las' ca s-a despartit el singurwinking

| PredatoR a răspuns:

Zii ca vrei sa ei o pauza si pricepe el care e mesajul sau zii "Hai, pa! si La revedere!" laughing

| MoreTime a răspuns:

Haidi popo
Haidi pa
Asta este viata mea
Iar acum n-ai loc in ea
rolling on the floor)

mai bine nu-i da, asteapta sa vezi ce mai zice sau da-i un sms si intreaba-l: "nu-ti mai pasa de ce e intre noi", nu-l fugari, lasa-l sa isi spuna pct de vedere, poate a avut o problema sau cine stie ce...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii zici nimic. astepti sa te caute si cand te cauta ii zici ceva de genul. fraiere am uitat si cum arati dupa atatea zile.

| alexandru_8160 a răspuns:

Asa frumusika si nu te cauta.ciudat.