| mitu86 a întrebat:

Noi barbatii ...mai are vreun rost sa credem in voi... femeile?

Răspuns Câştigător
| Aly_7975 a răspuns:

Dar noi, femeile, mai are rost sa credem in voi, barbatii? Eu cred ca da. Si asta pentru ca nu toti oamenii sunt la fel si nu stii niciodata cand intalnesti persoana potrivita. Si sincer acum, in viata nu pot fi toate bune si frumoase...ar fi mult prea monoton. Asadar, nu-ti pierde speranta, EA exista acolo undeva pentru tine happy

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Barbatul la putere, niciodata si nimeni nu ma va schimba eu avand obiectivul sa fiu singur pe viatawinking E mai bine asa fac ce vreau in casa nu am batai de cap si asa nu sufar doar la suferinta dar asta e

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să spun! Orgoliul masculin.
Nici voi nu prezentaţi garanţie, situaţiile vorbesc de ce se ajunge într-un anumit punct al relaţie!
Pa, pa.

| Crisu a răspuns:

Auzi... da` noi fetele mai are vreun rost sa credem in barbatsi? ce va victimizatsi asa? nu zic ca planeta nu e plina de curve perverse, dar mai e si plina de curvari prosti.nu doar partea feminina e asa ci si voi.winking

| Anca a răspuns:

Nu, nu are rost sa mai credem unii in altii happy

| fabiola a răspuns:

Increderea sa nu o dai niciodata, nimanui 100%!

| Romancutza a răspuns:

In cateva da in cateva nu.Eu de expeplu m-am saturat ca titi baieti sa-si bata joc de mine, care incearca doar sa profite...am simtit-o pe pielea mea, asa ca nu are nici un rost sa o fac unui baiat, dar tu trebuie sa stai cu capul ridicat, exista si pentru tine cineva. Dumnezeu nu ne lasa singuribig grin

| AnonimA a răspuns:

Buna intr-o zi am zis asa ca e bine ca dumnezeu m-a facut femeie

sti de ce? nici eu nu as avea incredere in femei pentru ca sunt unele fte perverse
dar noi oare sa credem in voi? nici noi nu putem dar totusi pot s a recunosc ca femeile sunt mai perverse ca voi barbati
Dar tot tin cu sexul feminoh go on

| lyrics a răspuns:

Cum noi, femeile, avem incredere in voi, si voi puteti avea incredere in noi
sunt si femei cu caracterwinking

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Noi femeile...mai are vreun rost sa credem in voi...barbatii?
puneti si intrebarea asta si ai sa vezi...
bye bye

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Hai sa ne victimizam si sa generalizam, vrei?

| ema69 a răspuns:

Si da si nu:adica are rost sa crezi in cine merita, problema e ca de prea multe ori ne dam seama ca nu merita, doar cand e mult prea tarziu, doar cand sufletul ne e de mult pus pe tava...Si totusi, e si maine o zi, dupa care alta si alta, pana soarela va rasari si pe strada ta din nou...

| alexxx_5812 a răspuns:

Noi barbatii rolling on the floor) voi femeile... pustiulica nu mai generaliza invata ce este increderea si pe urma reformuleaza intrebarea laughing)

| Doa'Do a răspuns:

Oare noi, femeile, ce sa mai zicem? Nu am incredere in baieti/barbati. La un moment dat, toti sunteti la fel. Vedeti "carne cruda" si hop pe ea, s-o savurati!winking

| weeds a răspuns:

Toti credem in ceva/cineva. Alege-ti ceva care sa te inspire!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar noi in voi?

tocmai m-a parasit pentru una. stai cuminte ^^.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de persoana, nu toate femeile sunt la fel, asa ca si noi. de ce am avea incredere in voi barbatii? Si voi mai spune-ti minciuni...si altele. Cred cu tarie ca depinde de om, si de felul lui de a fi.

| iubi_3879 a răspuns:

Da, categoric! De ce nu?