| anonim_4396 a întrebat:

Nu am încredere deloc în iubitul meu, îmi dă senzația ca ar ceda la orice avans din partea oricui. Asta poate pentru că, cu câteva luni de zile în urmă, o "prietenă" de a mea a încercat sa flirteze cu el, iar lui a părut că îi cam place, tipa fiind chiar nasoală, ceea ce pe mine m-a pus tare pe gânduri. Adică dacă la una nasoală face așa, cum ar face la o tipă mișto? Fetelor, voi aveți probleme de încredere în relație? Cum le gestionați? Ați fost vreodată înșelate/ mințite? Dacă da, cum ați aflat? Dau fundă pentru cel mai detaliat și inteligent răspuns.

11 răspunsuri:
| anonimuIl a răspuns:

Iubitul tău s-a săturat de tine.

| Briannaa12 a răspuns (pentru anonimuIl):

Ești cel mai frustrat tip de pe TPU, jur! Mă amuzi. Cred ca și-au bătut multe femei joc de tine. Trece, puișor! Răbdare... Dacă te pot ajuta cu ceva, sa îmi spui. Sunt fata bună și mi se face milă de din ăștia care își strigă disperarea pe net. Te pup.

| anonimuIl a răspuns (pentru Briannaa12):

Nu am fost bărbat să umblu cu femei care cer sfaturi pe internet.

| Briannaa12 a răspuns (pentru anonimuIl):

Sunt profund impresionată! Ha ha ha

| anonimuIl a răspuns:

El vrea să cunoască și pe altele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este adevărat că altele sunt nasoale.

| ionur a răspuns:

Ce se aseamănă se adună.

| ionur a răspuns:

Ai încredere în amanți tăi.

| user11080601008 a răspuns:

Da, am fost înșelată si de atunci am probleme cu încrederea. nu a fost o relatie prea lunga, cel putin pentru mine. au fost 8 luni. ma înșela de multe ori si in aceeasi clădire cu mine doar ca la etaje diferite, sa nu dau detalii. dar mai pe internet sau alte chestii de genul. sfatul meu este sa vorbesti cu o tipa in care ai incredere si pune o sa l testeze. sau o tipa random pe care el nu stie ca o cunosti, sa nu para suspect. si vezi cum reacționează. ori daca stii sa te ascunzi bine, gaseste o tipa frumoasa, cere i acordul pentru poze explicând situatia si fa ti cont fake cu acele poze, dupa cateva săptămâni sau o luna de la pozele postate, in timp strânge followeri pe acel cont (da follow random la mai multe pers da ai grija sa nu te restricționeze instagramul) si testează l, spune-i ca sunteti din acelasi oras voi doi, vorbiți si vezi ce reacții are dar ai grija sa nu scrii chestii tipice tie pentru ca s-ar putea sa iasa urat daca il suspectezi degeaba.

| user11080601008 a răspuns:

Asa sunt baietii. stiu ca doare dar indiferent daca au iubita, toti se simt atrași de altele. dar conteaza daca este pe moment gen "imi place cum arata" (gand) sau sa se dea la ea, sa ii scrie (sa o abordeze). stiu ca in ambele situatii se simte greu, si eu am trecut prin asta si inca nu prea pot accepta dar asta e adevarul.

| Skylor a răspuns:

Dacă iubitul tau cedează la orice fata chiar și nasoala cum ai spus tu este clar că el nu te iubește și respecta. Un băiat care te ar iubi nu ar mai pune "botul" la niciuna. Încearcă să vorbești cu el și spune i ce a simțit când prietena ta s-a dat la el.