| anonim_4396 a întrebat:

Nu am intretinut acte sexuale pana acum deci sunt virgina insa cand ma masturbez cu degetul nu ma doare deloc si cand bag ob-ul (cel mai gros) e la fel prima si a doua oara cand am inceput sa il folosesc m-a durut unpic dar nu cred ca m-am dezvirginat deoarece simt si acum acea pielita. Ce credeti?

2 răspunsuri:
| SociallyDepressed a răspuns:

Ce intelegi tu prin dezvirginare?
Virginitatea nu e reprezentata de acea "pielita" numita himen.Virgina esti pana in momentul in care intretii relatii sexuale cu cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună! Draga mea, fă sport, aleargă prin parc, fă duşuri reci şi lasă problemele cu sexul pentru când o să ai vreo 18 ani. Nu începe aşa devreme o viaţă care o să îţi aducă ceva plăceri şi destule necazuri, viaţa sexuală. Învaţă, citeşte, du-te la spectacole, în excursii, la muzee şi expoziţii, încearcă să pictezi sau să faci ceva handmade. Dacă vrei o altă ocupaţie plăcută dă click pe http://lecturirecenzate/ O să-ţi placă şi te ajută şi la şcoală. Succes!