| anonim_4396 a întrebat:

Nu am vorbit nimic cu el si tot il plac mult. E vorba despre un baiat care e in acelasi liceu cu mine si tot in clasa a9-a numai ca nu in clasa cu mine.Ne stim de o luna...de fapt ne vedem in fiecare zi.Ne tot uitam unul la altul dar niciunul dintre noi nu zicem nimic.Eu sunt mai timida.El...nici el nu ii cine stie ce curajos numai ca are mai multi prieteni si e mai popular ca mine.Nu stiu ce sa fac. S astept pana zice el ceva? Ajutati-ma cu un sfat.Multumesc mult. >funditabig grin

Răspuns Câştigător
| ՀԷՑ a răspuns:

Pai, daca vezi ca el nu face primul pas, fa-l tu! Pana la urma n-ai nimic de pierdut, incercarea moarte n-are.happy...Eu te sfatuiesc sa intri in cercul lui de prieteni, astfel iti va fi mai usor sa te imprietenesti cu el.hee hee

1 răspuns:
| Isabellaღ a răspuns:

De fapt spun prostii...ne stim de mai mult de o luna.De la inceputul anului...Se vede ca sunt indragostita happy