| RAY a întrebat:

Nu ati simntit niciodata ca sunteti in alt corp, adica fizic baiat dar mental fata in gandire?

5 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Am simtit odata ca sunt Hitler in corpul meu.
Nu este o intrebare pentru S/F?

| MaliciousDeath a răspuns:

Stiu ca am unele interese ce se contrazic total cu cu cele ale reprezentantelor sexului frumos, dar asta nu ma face sa am gandire masculina.De unde delimitarea asta stricta?

| michelia a răspuns:

Transsexualii au aceste trairi si nu sint episodice; sint perceptii de durata, permanente de fapt.

| AlisPretty a răspuns:

Asa ma simt eu cateodata ca sunt cam baietoasa.

| Realraptors404 a răspuns:

Lol deci am vazut un film despre asta cand unul se prefacea fata in baie si deodata a scapat fionul in apa si s-a curentat...iar cand s-a trezit auzea toto ce gandeau persoanele de sex feminin de langa el....deci da, stiu despre ce vorbesti(nu ca mi s-a intamplat vreodata)!