| roxanyta a întrebat:

NU CRED CA AM NICI O SANSA CU EL?
Am vorbit cu baiatul care imi place ieri si azi. Ieri ne-am privit si am zambit unul la altul [are un zambet foarte frumos] am facut eu primul pas si am vorbit iar la plecare am spus pa iar el a raspuns. Am fost fericita dar azi nu a vorbit cu mine doar ma privit de multe ori pentru ca azi eram un pic trista si iar am vorbit eu cu el a raspuns ne-am salutat si atat.
A trecut atata timp numai cu priviri si pana acum de 2 ori am vorbit eu cu el dar se pare ca nu are de gand sa intre el in discutie cu mine si cred ca el nu ma mai place. Ce asteapta numai eu sa incep o discutie? Credeti ca am o sansa cu el? sincer eu cred ca nu

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te vede ca pe o amică, nimic mai mult.
Pa, pa.

| Atotstiutorul a răspuns:

Pai daca TU crezi ca nu mai mai nici o sansa cu el atunci de ce te mai chinui?

| Doddel a răspuns:

Ba ai, probabil este mai timid.

| ciuly4u a răspuns:

Pai thinking aici mie mimi da de inteles ca e cam timid baiatu... ii e rusine, poate ca e asa ca sta si intr-un aturaj de tipiu care daca el ar face ceva imediat aia ar rade de el si... Incearca cand il prinzi in momentele libere ale lui si este singur sa vorbesti deschis cu el. intreba-l daca te place etc. Sper ca te-am ajutat tongue Funda? happy

| zerozero a răspuns:

O idee ar fi sa ii dai un biletel cu un mesaj codificat, spre exemplu fiecare litera o dai inainte cu 2 litere, iar fiecare cuvant sa fie intors pe dos, iar in acel mesaj, undeva pe la sfarsit sa ii scrii id-ul tau de mess, iar daca se va chinui sa decodeze mesajul si te va aduga in lista de mess cred ca te place pentru ca altfel nu ar fi pierdut timpul aiurea happy Succes!

| roxanyta explică:

Timid doar cu mine pentru ca cu altele nu