| anonim_4396 a întrebat:

Nu cred ca se potriveste categoria. Daca visez ca persoana de care sunt indragostit, este fericit cu alt cineva si eu sunt obligat sa ii vad si nu pot face nimic, este ceva rau? Sau inseamna ca o iubesc si imi este dor de ea? Dau funda...

Răspuns Câştigător
| alina58 a răspuns:

De fapt, eu cred ca te gandesti prea mult la ea, si ti-e teama ca s-ar putea sa fie indragostit de altu! Nu are ce sa fie rau, sunt doar niste vise si atat...

| lexzor a răspuns (pentru alina58):

Multumesc, m-ai mai linistit...

5 răspunsuri:
| karinamark a răspuns:

Nu cred. vezi de treaba si nu crede tpate viisele.laughing

| perryornitorinca a răspuns:

Eu cred ca ai inceput sa o placi.adic am trecut si prin asta.toata lumea trece macar o data in viata. happy

| lexzor a răspuns:

Ok, mai astept raspunsuri, dar totusi imi este frica, nu am vazut de 1 saptamana si voi mai sta fara ea 1 luna... Are picioru in ghips, si, din cate am auzit o viziteaza un baiat, sunt indragostit de ea si nu vreau sa o pierd...

| cosminnita a răspuns:

Poate tu esti indragostit de ea si...ea de altu(verifica)