| Michaela89 a întrebat:

Ce înseamna atunci când visez persoana pe care o iubesc, dar el nu ma iubește(cred) astfel:eu îl caut peste tot, dar nu-l găsesc nicăieri.

Răspuns Câştigător
| DeutzaMika a răspuns:

Simplu! A adormit cu gandul la tine adica el te place dar tu nu sti cum sa ii arati ca si tu il placi!

1 răspuns:
| Maidanezul a răspuns:

Ca esti obsedata de ceva bine ca nu visezi un mert in fata blocului ca il vei vedea doar pe strada sau in poze.Eu zic sa nu mai visezi cai verzi pe pereti Pune mina la mate si mate vei visa, intri la deagoste si sex pai sex vei visa Intri in bac ai intrat in rahat