| anonim_4396 a întrebat:

Nu cred in dragoste, cine e la acelasi sentiment cu mine?

Răspuns Câştigător
| AndreyG a răspuns:

Nu crezi in dragoste? Eu cred ca ori ne minti pe noi ori te minti pe tine.Sunt sigur ca ai iubit pe cineva odata si probabil te-a respins asa ca ti-ai tot zis ca nu crezi in dragoste si ca ti-e foarte bine fara o persoana iubita langa tine.Cel putin parerea mea.

8 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

Si eu thumbs up doar sex si atat thumbs up

| HolyPotato a răspuns:

Daca nu crezi in dragoste inseamna ca nu ai fost niciodata indragostit cu adevarat sau ai fost probabil dezamagit de persoana pe care ai iubit-o.

| Barbiiiiee a răspuns:

Am crezut si am fost ranita! Pt ce draq sa mai cred? Stiu ca e cel mai frumos sentment, e cel mai frumos lucru care i se poate intampla unei persone.sa iubeasca si sa fie iubit.Dar sa cred in iubire din nou nu pot.Deci eu spun asa. exista sa ranaeasca!

| ilovemilka a răspuns:

Eubig grin

| newlife111111 a răspuns:

Ceea ce simtiti acum unul pentru celalalt este cea mai puternica dragoste existenta pe pamint.crede ma

| Kame a răspuns:

Eram de acord cu tine pana acum o saptamana. si nici nu ma asteptam la asta. Mi s-a intamplat pe pielea mea si am vazut ca zicala,, Niciodata sa nu zici niciodata,, se aplica in viata de zi cu zi

| TaciSiContinua a răspuns:

Eu

| pikrap a răspuns:

Eu nu cred dar cred in sex! =)