| anonim_4396 a întrebat:

Nu demult mi-am inceput viata sexuala, am folosit protectie si partenerul a scos-o la timp...si de cateva zile vaginul meu secreta un lichid maro, vascos, fara miros. Precizez ca menstruatia imi e neregulata. Stiti ce ar putea fi? Si va rog fara faturi sa consult ginecologul big grin multumesc

Răspuns Câştigător
| Bisbiavatar12 a răspuns:

Daca te-a dezvirginat, himenul tau s-a rupt iar sangerarea maronie este de la resturile de himen plus secretiile tale vaginale.
Eu zic sa stai calma, scurgerea maronie cred ca va incetat, igiena intima stricta, si mereu sa te protejezi.
Sexul este placere dar inseamna si responsabilitate.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate fii un inceput de menstra, sau un ciclu de nidatie daca esti gravida.
Fa un test de sarcina DUPA 21 de zile de la ultima prtida de sex!

| Bisbiavatar12 a răspuns:

Ce varsta ai?

| lexy22 a răspuns (pentru Bisbiavatar12):

16 jumate happy

| Bisbiavatar12 a răspuns (pentru lexy22):

Orice sfat ai primi aici, avand in vedere ca pe site, 60% sunt copii obsedati, tot trebuie sa ajungi la un medic specialist. Am cateva dubii despre ce poti avea. Permite-mi sa te intreb, "nu demult" inseamna acum o zi, doua?

| lexy22 a răspuns (pentru Bisbiavatar12):

Acum 2 saptamani

| Bisbiavatar12 a răspuns (pentru lexy22):

Si ti-a mai curs pana acum aceasta substanta maronie?

| lexy22 a răspuns (pentru Bisbiavatar12):

Nup...de vreo 4 zile doar, am auzit ca mai apare inainte de menstruatie.

| lexy22 a răspuns (pentru Bisbiavatar12):

Multumesc enorm! happy

| Bisbiavatar12 a răspuns (pentru lexy22):

Daca te-a dezvirginat, himenul tau s-a rupt iar sangerarea maronie este de la resturile de himen plus secretiile tale vaginale.
Eu zic sa stai calma, scurgerea maronie cred ca va incetat, igiena intima stricta, si mereu sa te protejezi.
Sexul este placere dar inseamna si responsabilitate.