| doinitza12 a întrebat:

Nu e drept sa pui la raspunsul altuia nefolositor sau stupid fiecare are punctul sau de vedere si ea decizia ce sa puna acel care intreba voi cum credeti

Răspuns Câştigător
| hackey a răspuns:

Daca dai dovada de prostie eu ce sa fac sa te aplaud?

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mi se pare corect, fiindca pana la urma aceea este parerea altui user despre afirmatia ta. Tot ce spui in public este supus judecatii publice si oricine are dreptul sa formuleze opinii referitor la afirmatiile tale.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Când merită să fie stupid, păi să fie! Dar nu să primesc stupid doar pentru că nu sunt de aceeaşi părere cu persoana în cauză. Mi se pare o idioţenie.
În fine, fiecare cu mintea lui, am câteva voturi de stupid şi nefolositor, dar nu mă afectează. O seară plăcută happy!

pa, pa.

| Libelle a răspuns:

Nu sunt de-acord!
Adica folositor, amuzant si inteligent esti de-acord sa primesti, dar nefolositor si stupid nu?
Daca mi se pare un raspuns aiurea, si chiar stupid am tot dreptul sa il votez.Nu ii ia din puncte, nu ii face nimic, dar vede ca cineva nu e de-acord nu conteaza cine

| Razvan a răspuns:

De ce nu? Dreptul la exprimare este garantat de Constitutie. Daca mie mi se spune pata pe Jhonny Bravo, si nu-mi place moaca lui de ce atunci cand ii prind raspunsurile sa nu il ard cu stupid si nefolositor
Sa moara si capra vecinului ce dracusmug

| thereforyou a răspuns:

E foarte drept, unii sunt foarte prosti si merita sa vada asta.

| Elisaaaaa a răspuns:

Corect. b-).

| drAn3 a răspuns:

Jos manelele!

(Sa vezi acum cate de stupid si de nefolositor se aduna)

| drAn3 a răspuns:

Si la fel ca onutzu, si mie mi se pune pata si dau cu stupid laughing

| Funditsa a răspuns:

Pai ce dracu sa fac? sa nu dau? poate de ex. una vrea sa se intalneasca cu unu care nu. l cunoaste decat de pe mess.si altii o indruma sa se intalneasca cu el. Eu dau nefolositor dc? pentru. ca nu e folositor! Sunt multe crime in ziua de azi, draguta. Nu ne zici tu cand sa dam. eu de ex. votex intr. asta 1winking ciao

| nimeni_9340 a răspuns:

Eu is de acord cu tine, fiecare are ideia sa.