| caramelitamia a întrebat:

Cum pot afla, cine, cum mi-a votat raspunsul (inteligent, stupid, nefolositor )? big grin

Răspuns Câştigător
| iri a răspuns:

Nu poti afla despre fiecare in parte doar daca intri pe fiecare profil in parte si verifici voturile date de catre utilizator. Dar asta poate dura foarte mult. Dar daca ai o banuiala ca x sau y a votat raspunsul tau, atunci poti sa verifici big grin In rest trebuie sa te multumesti doar cu rezultatul, adica sa stii cate voturi ai la fiecare: folositor, nefolositor, amuzant, inteligent, stupid.

1 răspuns:
| moonY a răspuns:

verifici tabelul cu voturile fiecarui utilizator, din cei 28469.pn la craciunul viitor termini