| zuly a întrebat:

Voi pe ce criterii dati "stupid"? Unii dau stupid pentru ca pur si simplu nu sunt de acord cu punctul de vedere al celui care a raspuns.altii nici macar nu inteleg raspunsul.

11 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dau rar "stupid" si o fac atunci cand un raspuns mi se pare total alaturea cu drumul, sau jignitor la adresa cuiva.

| Silvia a răspuns:

Nu prea dau stupid.Insa atunci cand prostia celui care a dat raspunsul ma enerveaza, o fac pentru ca raspunsul mi se pare pur si simplu aberant, idiot chiar. Dau stupid in situatii critice, cand nu mai suportlaughing.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu nu dau. Cred ca am dat un singur stupid, la raspunsul unui usre care m-a revoltat. Dupa aceea mi-am dat seama ca userul respectiv daduse acel raspuns tocmai pentru a ma provoca, in dorinta de a-mi sari mie mustarul, sperand ca o sa fac balci. Si din clipa aia m-am calmat. N-are decat sa se bata cu morile de vant.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

De regula nu dau stupid, am dat unul din greseala lui Stefan si nu merita, de fapt am vrut sa dau inteligent si am gresit, si 2 stupizi la doi useri care meritau.

| Vizitiul a răspuns:

Nu am dat niciodata stupidhappy.

| Pho3nix a răspuns:

Copii de 11-12 ani care dau stupid de aiurea...au creierul cat un purice.
Se baga si ei in seama sa se afle in treaba.

| AvalohAlyn a răspuns:

Daca nu sunt de acord cu punctul de vedere al unuia si mi se pare total aberant si stupid ce zice dau stupid.

| fevrier a răspuns:

Dau stupid... atunci când răspunsul este stupid! laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii mi-au dat stupid pentru ca am avut neintelegeri cu ei in cu totul alte chestii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, eu dau stupid, la raspunsurile care mi se par puse la vrajeala si care nu au interesul sa dea sfat la problema respectiva happy

Nu sunt de acord cu stupizii care sunt pusi doar pentru ca sunt amenintati ca raspunsurile altora sa fie mai bune. Altii imprastie stupizi la nimenreala... Dar stii ce?happy Asta nu conteaza atata timp cat noi suntem impacati cu gandul ca ne-am spus parerea. Mult succes kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam rar dau stupid, depinde daca raspunsul cuiva, nu numai ca nu are legatura cu intrebarea dar e pur si simplu o idiotenie fara sens si nefolositor ma abtin sa dau, dar daca raspunsul cuiva e suta la suta nefolositor, atunci da.