| Blackwoman27 a întrebat:

Buna tuturor!happy
As vrea sa va intreb ce nu va place la TPU?
Mie nu`mi place atunci cand dai un raspuns serios esti luat la drept prost la misto si primesti de'a stupid si nefolositor cu carul.
De exemplu eu cand am raspuns ca fiecare alege ce vrea si ce ii place si ca eu il aleg pe x si nu pe y am primit 16 voturistraight face pentru ce? de ce e considerat raspunsul meu stupid? ar trebui ca atunci cand dam stupid sa motivam fraza prin care reiese ca acel raspuns este stupid, si daca dam mai mult de 50 de voturi stupid fara un motiv bun.

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Buna!
mie nu imi place pentru ca multi pun intrebari idioate precum:cine ghiceste care este culoarea mea preferata primeste funda!
si pentru ca foarte multi cersesc funde.pe mine nu ma intereseaza asa de mult.eu vreau sa ajut oamenii si atat.
in legatura cu intamplarea ta:poate ai primit voturi de stupid pentru ca unii utilizatori au fost gelosi ca ei au dat un raspuns prea simplu si ca al tau este mai inteligent ca al lor.si da,ai dreptate, ar trebui sa spunem fiecare motivul pentru care am dat stupid sau nefolositor.
pe vremuri, TPU era perfect! acum copilasii de 5 ani au auzit de el si il,, bantuie".
sa speram ca o sa isi revina acest site!

7 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Puţin îmi pasă că sunt votată sau nu cu "stupid". Şi tu ar trebui să fi ceva mai indiferentă, nu merită să pui suflet în toate nimicurile.

| Blackwoman27 explică:

A,deci tu esti cel/cea care da numai sgtupid si nefolositorstraight face poti sa mi dai si mie daca te incalzeste cu ceva, si sa stii ca raspunsul dat de annete nu este stupid si nefolositor si chiar merita fundita!

| eugenl a răspuns (pentru Blackwoman27):

Nu ar trebuie sa intereseze prea mult lucrurile astea. Eu raspuns la fel ca anette, ca vreau sa ajut si apreciez raspunsurile care ma ajuta

| Blackwoman27 explică:

Tu nu ai funde? raised eyebrows laughing
1.Scuze nu am vazut ca esti juniorhee hee
2.Nu intotdeauna, sunt tampiti care dau fara motiv astfel de voturi

| introduaicinumele a răspuns:

Stiu cum e si ca nu primesti funda pe ceva serios si primesc aia cu 2-3 cuvinte:( uite aici cele mai lungi raspunsuri ale mele:
http://www.TPU.ro/......ina-1.html
Si eu zic ca ce am raspuns e si de calitate :( sper ca proprietarii intrebarilor sa isi mai verifice mailurile si sa aleaga o funda :(
Dar sunt si persoane de treaba care iti dau vot si funda pentru ori ce ajutor si ma sunt si pewrsoane care pun intrebvari aiurite dar ne mai amuza :D si mai sunt si aia nesimtiti si prosti :((

| Dakota a răspuns:

iti dau drepta te si mie mi s eintampla asabig grin

| Sonniiaa a răspuns:

Pe mine ma enerveaza cand imi schimb poza la profil. Nu se pune de fiecare data.