| andrey2012 a întrebat:

Am un specimen care urmareste fiecare raspuns pe care il dau si il catalogheaza drept stupid sau nefolositor. Voi ce credeti despre acesti troli? Totusi, as vrea sa il anunt pe aceasta cale ca nu ma deranjeaza ceea ce face, ci din contra imi demonstreaza faptul ca sunt o persoana foarte importanta pentru el/ea din moment ce imi urmareste toate raspunsurile.

Răspuns Câştigător
| olian a răspuns:

E tare tipul(a) prin asta dovedeste cat de incult este, nu-l baga in seama, daca vrei poti afla cine este:trimite un e-mail la personalu TPU si spune-le problema in detaliu si te vor rezolva!happy

| andrey2012 explică (pentru olian):

E adevarat dar saracul nu stie inca, ca boala de care sufera(prostie) pentru el/ea nu are leac.In fine,asa voi face,voi trimite un email celor de la TPU,sperand sa descopere acesti pusti, care in loc sa studieze Abecedarul, stau pe internet.Bafta.

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Asta e statutul lui...de specimen! Ce rezolva prin asta? arata cat de indolent si redus mintal este! Bafta!