| Pyskiss a întrebat:

Nu inteleg...Acum cateva saptamani a recunoscut ca a gresit ca s-a despartit de mine.
Iam propus sa mai ramanem amici.
Apoi am simtit ca vrea sa fie din nou cu mine.
Am fost duminica la ea acasa, ma consolat, m-a tinut in brate ma si sarutat. "dar eram amici"
Simteam ca vrea sa ma sarute, dar brusc in timp ce ne-am sarutat s-a oprit si mi-a soptit"poate nu e bine"
Apoi am plecat...
Acum 3-4 zile tot deschidea subiecte despre iubire,si ca ar vrea sa fie cu mine.
Iar acum cand am intrebat`o daca ar vrea,mi-a zis ca ma place foarte mult dar nu vrea un prietenstraight face
nu stiu care e motivul, nu stiu ce sa facstraight face
Tine la mine si ma iubeste, dar dc nu mai vrea o relatie?
Ce sa fac, sa o am din nou?
Un sfat? dau funda...

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Lasa i timp sa si de a seama de fapt ce vrea de la tine, o relatie de amicitie sau mai mult

| Istrate_Alexandru_1990 a răspuns:

I-am propus; m-a consolat http://pornhub.com