| Furdui_Lorena_2000 a întrebat:

Deci, Bff a inceput sa îmi dea seen la vreo 10 mesaje una după alta, si posteaza pe Instagram la stories ca vorbeste cu o prietena. Vreau o poezie, sa nu se supere, va rog am nevoie in maxim 30 de minute

3 răspunsuri:
| BeaTMaN696 a răspuns:

Sunte-ti prea cringe cu citatele si poeziile pe IG. Vorbeste cu ea in viata reala ce cct nu esti in stare sa o intrebi ce s-a intamplat?

| Furdui_Lorena_2000 explică (pentru BeaTMaN696):

Pai cat sa tot ii mai scriu, daca i-am scris o data si... seen

| BeaTMaN696 a răspuns (pentru Furdui_Lorena_2000):

Nu am zis sa ii scrii. Am zis sa vorbesti cu ea in REALITATE ca nu rezolvi nimic daca ii scrii. Logic ca nu o sa se uite sau o sa dea seen.