| bubu2019 a întrebat:

Nu inteleg de ce nu tine nimeni la mine cu adevarat?!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta e viata trebuie sa o accepti asa cum e dar sa stii ca maicata tine la tine ea e cea mai importanta persoana banuiesc ca ea te-a crescut si ti-a dat diverse sfaturi despre viata.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru că nu știi să îți alegi prietenii cu adevărat. Nu mai fi o carte deschisă pentru toți.
Pa, pa.

| 4l3x a răspuns:

Pai intr'adevar nu ti'ai ales bine prietenii, dar nu putem sa iti dam un raspuns, pentru ca nu stim destule, adica poate ca si tu esti devina, poate ca tu prin comportamentul tau, limbajul tau ii faci sa fie asawinking

| Anabellasos a răspuns:

Pentru ca nu cred in prietenie; pentru ca nu stiu daca ai sau nu vreun/o iubit/a; pentru ca iuberea oamenilor care te inconjoara este relativa... am sa iti spun un singur lucru:
Iubirea de mama este infinita!
[Sa nu te indoiesti vreodata!]

| 1n3x a răspuns:

Ce ai vrea sa raspund la aceasta intrebare total irelevanta?

| Looricia a răspuns:

Cata... bada sunt oameni care tin la tin eparintitai dar cred ca te referi la prieteni si la iubita daca vrei sa vb si imi spu ce ai da-mi un mesaj cu id.ul tau sau vb prin mesaje:*