| alwaysfallen a întrebat:

Spune ca inca tine la mine dar se da la colega lui de banca.eu ce sa inteleg din asta?

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

E o diferenta intre a tine la cineva si a iubi asa incat sa nu mai vezi nimic in jur

| KaterinaPetrova a răspuns:

Logic ca nu tine la tinehappy inteleg ca probabil ati fost impreuna.nici el nu stie ce vrea.incearca sa iesi cu alt baiat;> vezi cum ar reactionalaughing asa vezi daca tine sau nu la tine

| Marcelino a răspuns:

Se da la colega lui de banca in timp ce tine si la tine.Ce vrei sa intelegi mai mult de atat?
"Tine la tine" nu inseamna ca ti-a jurat iubirea suprema etern numai tie.Are si el voie sa cunoasca alte fete.
Telenovelele sunt telenovele!
Viata este realitatea!
Nu le mai confundati!

| maria_9426 a răspuns:

Buna
Minte. Sau incerca cu tine si cu ea inacelasi timp ca in cazul in care tu sau ea il respingeti el sa ramana cu una.
Asta e parerea mea.
Pa, pa.

| ostea a răspuns:

Depinde în ce fel ține la tine...
poate te privește ca pe o amică
poate te privește ca pe o soră
poate te privește ca pe o iubită?
Dacă te privea ca pe o iubită, nu se dădea la colega de bancă.

| Alex_1540 a răspuns:

Ori vrea sa te faca geloasa, ori ii place de ea