| Meuniqa a întrebat:

Il iubesc foarte mult pe un baiat care nu demult s-a despartit de cea mai buna prietena a mea. Eu nul inteleg daca are ceva sentimente fata de mine, el parca sar juca cu noi doua. El tine foarte mult si la mine si la ea. Cum sa inteleg pe cine iubeste el cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| Deniisze a răspuns:

Nu se poate sa iubesti doua persoane deodata!
Probabil ca vrea sa se joace cu una din voi doua... thinking
Si ajunge ca ambele sa se indragosteasca de el si apoi sa le faca pe ambele sa sufere. straight face
Fiti si voi tari si lasati-l in pace...
Asta numai daca vreti si puteti.
Sau puneti-l sa aleaga intre tine si prietena ta! Bineinteles fara ca prietenia dintre tine si prietena ta sa se srice.
Deci ce zici? happy
Sper ca te-am ajutat.
Andreea!

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pai sa il intrebi asta ar fi cea mai usoara solutie. Iar cand spui iubit folosesti un cuvant prea mare.Il placi pe respectivul e mai bine spus iar daca ai impresia ca s-ar juca cu voi doua atunci cel mai bine ar fi sa il lasi in pace.Nu are cum sa fie si cu tine si cu prietena ta. Ia-l la o discutie pe mess de exemplu daca face to face e prea greu si intreaba-l ce vrea, ce are de gand.Lasa rusinea si timiditatea.Bafta!

| yuli98pink a răspuns:

HEY ar trebui sa discuti cu prietena ta. Ar trebui sa-i faci un mic test pe ascuns sau ceva de genu... daca u simti ceva pentru el si e reciproc de ce nu? Doar sa nu-ti franga inima dupa...:*PoooP