| anonim_4396 a întrebat:

NU inteleg de ce profesorii astia sunt asa ... adica daca eu fac meditatii cu profesoara de la clasa se comporta cu mine alfel .note mari etc si daca nu mai faci te ignora si se uita urat pe tine .si se uita la cadouri , atentii mari . chiar asa pe profesori ii fac cadourile si banii de meditatii?

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Păi, probabil se simt obligaţi. E aiurea să faci meditaţii cu profesorul tău, să dai bani şi să nu vezi rezultate. Sunt parşivi, dar având în vedere ce salariu de nimic au, îi înţelegem.

Eu n-am întâlnit profesori de genul deci nu am de ce să mă plâng.

P.S: Ai greşit categoria.