| andreea567890123 a întrebat:

Numai eu am profesori cu favoriți care daca sunt pupati in fund, se comporta frumos cu tine, iar daca nu, zici ca esti un jeg in fata lor?

Si se mai si umfla in pene profesorii ăștia cand aud ca se cred vedete, dar chiar asa este.

Imi explica si mie cineva ce poate primi un profesor ca sa te pupe in fund ca si elev? Nu ca vreau cu atenții, dar vreau sa inteleg de ce anumiți profi se comporta cu anumiti elevi foarte frumos, ei nefiind uau la învățătură, iar cu restul ca niste jeguri.

1 răspuns:
| RKBlue a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...
Nu am avut si nici nu am astfel de profesori...
Am unii profesori care pare ca au elevi favoriti, in sensul ca pare ca povestesc cu ei uneori, si in timpul orei daca e ceva, dar niciodata nu s-a comportat cineva cu mine(sau cu alti colegi) intr-un mod degradant, ofensiv sau nesimtit.