| anonim_4396 a întrebat:

Nu inteleg de ce profesorii astia sunt asa ... adica daca eu fac meditatii cu profesoara de la clasa se comporta cu mine alfel .note mari etc si daca nu mai faci te ignora si se uita urat pe tine .si se uita la cadouri , atentii mari . chiar asa pe profesori ii fac cadourile si banii de meditatii?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Sunt oameni si oameni...eu de exemplu am profesori care se uita numai la bani, si nu le pasa deloc de educatia primita de elevi
Dar in acelasi timp am si niste profesori incoruptibili pentru care conteaza numai ce invata elevii lor...
Lumea e rea si duce lipsa de bani ...sa nu crezi ca profesorii fac exceptie!
Din contra.in ziua de azi rar mai gasesti profesori care chiar sa se intereseze de soarta elevilor

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fac asa pentru ca nu mai au acei bani primiti cand iti da meditatii si cum au salariile scazute asteapta sa le faci avansuri cu cadouri, spagi si o sticla de coniac daca e un mos care preda. De ce crezi tu ca multi isi scot bacul? Pentru ca dau mita si totul se rezolva.

| sabin89 a răspuns:

Eu zic sa faci o reclamatie la Inspectorat. Aia sunt incoruptibili. Imediat vin si restabilesc dreptatea si adevarul.

| FadetoBlack a răspuns:

Eh in ziua de azi, totul e asa si la spitale nu ai vazzut daca le dai bani se ocupa de tine daca nu nu ee, asa e si aici... daca faci ore se comporta frumos note mari, daca nu nici nu stie cum te cheama dar mnah si eu am asemenea profesori happy

| ursachy a răspuns:

Pentru cas niste parsivi toti, banii fac pamantul sa se invarta de asta