| canarita a întrebat:

Nu inteleg gelozia barbatilor...am mers la lucru imbracata un pic mai sexy dar in acelasi timp destul de elegant, nici nu se pune problema de vulgaritate, doar un decolteu mai indraznet, in rest totul norma...toata lumea m-a admirat, mi-au facut complimente si femeile... iubitul meu, care lucreaza in acelasi loc cu mine, a luat foc cand m-a vazut... se uita in decolteul meu si facea fete-fete...de fapt se holba...acasa mi-a facut capul calendar spunandu-mi ca nu m-am imbracat adecvat desi am destul gust pentru moda si destul bun simt si atitudine ca sa nu fiu nicicand vulgara.La ce mi-a facut scandal atunci? Nu era normal sa fie mandru daca ma admira lumea? Pai e normal sa-mi torn cenusa in cap ca asa vrea el?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Dar tu te simti mandra daca ai decolteu? Femeie, fii naturala!

cami
| cami a răspuns:

El te vrea numai pentru el happy De ce sa te mai admire si altii?hee hee

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Pentru ca te iubeste si pentru ca, de fapt, look-ul tau i-a ridicat semne de intrebare in sensul ca poate se da cineva la tine si tu il poti considera mai bun decat pe el.

| JustMeFlory a răspuns:

Era gelos pentru ca te putea admira si alti barbati...si poate lui asta nu i-a convenit!happyAsa sunt ei, nu ai cum sa-i schimbistraight face

| canarita explică:

Eram intr-o fusta clasica si un taior de vara...

| Ioana_8202 a răspuns:

A procedat asa pentru ca ii e teama nu cumva sa ramana d rezerva...fii sigura k i-a placut si lui cum te-ai imbracat... dar nu l serviciulaughing unde sunt destui pretendenti

| vio a răspuns:

Daca tu te simti bine asa......asa imbracate si lasai pe altii sa moara de ciuda...hee hee

| julliano a răspuns:

Ar trebui sa se inventeze niste toale sa fie admirate numai de femei si barbatilor sa nu le placa laughing Asa impaci si capra si varza, ca asa normal ca nu a fost mandru cand s-a gandit ca si alti barbati de la lucru te-au admirat, daca era sa te admire numai femeile, ar fi fost mandru :pp Pana la urma Primul tau gand tau cand te-ai imbracat asa care a fost? Sa arati bine pentru tine, pentru colege, sau pentru colegi?! Dar las' ca-i trece! laughing

| FoXy a răspuns:

Pai barbatul de cand se stie e posesiv si poate din cauza asta, nu vrea sa te piarda.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai arata-ne si noua cateva fotografii cu decolteul tau, sa vedem daca intr-adevar erai imbracata elegant, sau nu. tongue

| ubycool a răspuns:

Nu, nu e normal...probabil nu l-ai obisnuit cu asa ceva...tot ce e nou in comportamentul tau il va indigna poate din teama de a nu te pierde... explica-i ca esti tot tu, aceeasi...