| anonim_4396 a întrebat:

Nu-l mai inteleg!

Sunt cu prietenul meu de aproape o jumatate de an, si astazi am fost la el dimineata. La inceput s-a comportat frumos, dar la un moment dat stateam in pat in bratele lui si il priveam in ochi si vedeam ca era un pic trist si l-am intrebat ce are dar nu vroia sa vb cu mine l-am intrebat "te-ai suparat?" dadea din cap ca da pe mine "te-ai suparat?" dadea din cap ca da si cand l-am intrebat ce i-am facut nu a zis nimic si l-am mai intrebat odata "de ce nu-mi zici?" nimic... si atunci am vrut sa ma ridic de langa el si pe cand sa ma ridic ma ia de dupa gat si ma saruta... nu-l mai inteleg absolut deloc straight face Mai facea el glume din astea dar de data asta s-a vazut clar in ochii lui ca are ceva :yawn
( eu am 20 de ani si el are 22 asta ca sa nu primesc commentari rautaciose)

7 răspunsuri:
| adelynaa a răspuns:

Cateva completari : avand atata timp impreuna el vrea sa "avansam" adica sa incepem si noi sa "ne simtim bine", si am fost de acord ca incetul cu incetul sa-mi dau drumul sa nu fiu asa inhibata (inca nu am ajuns la punctul final ) plus de asta el urmeaza dupa ce termina sesiunea de examene sa plece in Italia pentru 2/3 luni

| Exilee a răspuns:

De curiozitate. V-ati inceput viata sexuala?

| τττ a răspuns:

Bună.
Eu nu cred că e supărat din cauza ta.Probabil s-a certat cu vreun prieten, cu mama lui...Mai bine sâcăie-l ca să-ți spună ce are pe suflet. Poate îi e rușine de tine, sau vrea să-ți spună ceva și nu are curaj...
Pa, pa.

| Miky1 a răspuns:

Vrea sex.

| dorin1995 a răspuns:

Lo fi suparand ceva poate la tine... incearca sa il sacai pana zice va tipa dar vei afla care e problema. funda?

| ErikaEri a răspuns:

Poate se gandeste la timpul in care nu veti fi unul langa altul.....pate nu are destula incredere in tine. fa-l sa creada ca totul va fi bine in ciuda plecarii si alte chestii din astea

| YumikoItsMyName a răspuns:

Linisteste-te, o fi el intr-o faza mai proasta atata tot. Nu cred ca era suparat pe tine ci doar te-a tachinat ca sa se simta si el mai bine. Acum daca tu consideri ca "glume din astea" se fac din rautate. degeaba ai ajuns la 20 de ani. Fi alaturi de el doar si nu incerca sa il tragi de limba, iti va spune el.