| Joyfetih a întrebat:

Nu m-am mai masturbat de 15 zile iar acum am erectie foarte repede si o pofta foarte ridicata de a face sex.Intrebarea mea este ce s-ar petrece in corpul meu daca nu as ejacula timp de 2 luni? Apetitul de sex ar creste si mai tare? As avea mai multa forta? S-ar petrece schimbari asupra mintii mele?

6 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Nu o sa se schimbe nimic nici un rau nici in bine. Sigura schimbare e ca vei deveni un soricel cu erectii de la orice fund vezi pe strada.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai probabil raspunsul pe deplin corect ti-ar putea fi oferit de un calugar habotnic dintr-o manastire. laughing

| Frank51 a răspuns:

Corpul se obisnuieste cu orice fel de stil de viata.

| Donsavas a răspuns:

Da,vei vedea viata altfel. Nu stiu sa ti spun dacă vei fi mai lucid sau nu. Libidoul creste la început, dar in timp corpul se obișnuiește si interesul pentru sex poate sa scadă, ceea ce te ar face mai potent in pat.

| Goete a răspuns (pentru Donsavas):

Mai potent in pat, de ce?
Poate mai rapid, ca n-ar rezista mult dupa atata pauza

| Ionut231312 a răspuns:

Nu s-ar petrece nimic rau... probabil ai avea "wet dreams"(stii tu, ejaculezi in somn pentru a scapa de nivelul ridicat de sperma).