| anonim_4396 a întrebat:

Nu m-am mai masturbat de o saptamana si simt ca izbucnesc. Sunt foarte excitat si as vrea sa stiu daca aceste lucruri pot duce la un orgasm mai intens. Daca nu, cum as putea sa am un orgasm foarte puternic?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Daca te masturbezi rar, nu se poate sa nu simti o intensitate mai mare a placerii decat atunci cand o faci mai des. Pentru un orgasm intens (si epuizant), trebuie sa opresti ejacularea la limita si sa pastrezi acest stres sexual mai mult timp (o ora sau mai mult, daca poti rezista).
Bineinteles, e necesar sa te ajuti de filme pentru adulti ca sa cresti starea de excitatie de la un moment la altul, pana la marea finalizare.

1 răspuns:
| Eduard196 a răspuns:

Gandeste-te la cum sa te eliberezi de asta. Daca dupa doar o saptamana ye chinui asa inseamna ca te-a inrobit tare de tot masturbarea si trebuie sa te eliberezi neaparat. Stiu ca aproape toti baietii sunt asa dar nu conteaza. Tu elibereaza-te