| Carmen a întrebat:

sadsad nu mai inteleg nimic.astazi prietenul meu s-a purtat foarte ciudat.nici un semn de viata nu mi-a dat, asa ca i-am dat un beep sa ma sune si mi-a spus prin sms ca e la curs si ca ma va suna.nu m-a sunat deloc pana la urma.de obicei imi da telefon, imi trimite mesaje indiferent de situatie.nu i se potriveste.nici nu ne-am certat deloc. ultima data ne-am vazut ieri si a fost totul ok. ce ati face in locul meu si ce credeti?sad

Răspuns Câştigător
| SimplePlanFanKarina23 a răspuns:

Hey. Poate prietenul tau trece printr-o perioada mai proasta, poate ca are nevoie sa stea putin singur, cu totii mai avem "toane" din cand in candwinking eu zic sa nu te alarmezi, mai ai putina rabdare si o sa vezi ca o sa te sune si o sa-ti explice tot happy

3 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Fii mai apropiata de el vorbeste cu el daca lasi asa nu ajungeti decat la despartire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna si eu am trecut prin situatia asta dar am vorbit cu el si mi-a spus exact cum s-a intamplat daca vorbesti cu el totul o sa fie bine adica depinde ce a facut poate ca era la ore si a uitat sa te sune iar daca ii spui ce ai de spus o sa se simta vinovat si o sa-si ceara scuze sper sa te ajute bye:*:*

| Annaa_9816 a răspuns:

Sincer nu stiu ce sa cred, nu stiu ce e acum in capul lui. poate are niste probleme mai grave cine stie dar eu zic sa va intalniti maine si sa discutati fata in fata. sa il intrebi ce au fost cu chestiile alea. ca nu ti-a dat nici un semn de viata etc. si in functie de raspunsuri iti cam dai seama. ce se intampla