| LoveYou4Everrr a întrebat:

Nu mai m-am deschis niciodata asa in fata cuiva, acum o fac in fata voastra... exista un baiat(D) de care imi place, sunt indragostita de el, mereu mi-a placut, si e cel mai bun prieten al fostei cele mai bune prietene. chestia e ca puteam sa fim si acum prietene daca nu s-ar fi imprietenit cu...nu conteaza, e o fata populara din clasa pe care o urasc multi.deci,m-am certat cu niste prietene ca nu il plac(am mintit) si ele stiu ca il pac pentru ca le-a spus alta prietena care a zis ca n-o sa zica la nimeni. in fine, deci imi place de baiatul acela(D) dar si de altul care arata foarte bine(R). cu toate asta, desi il iubesc pe r, ma mint zicandu-mi ca nu-mi place de d, pentru ca sunt indragostita de el. ce ar trebui sa fac? sa ii spun? ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| AnnaS98 a răspuns:

E nesigur. studiaza'i pe amandoi si vezi care te multumeste di altele. cat despre faza cu zisul, nu stiu. din experienta proprie iti zic ca daca el nu da semne ca simte ceva pentru tine, e mai bine sa nu'i zici pentru ca vei parea "obsedata" in ochii celorlalti. plus ca o data ce i'ai spus, iar el nu simte la fel totul se duce pa apa sambetei. nu o sa mai simti nimic sau cel putin asa mi s-a intamplat mie. nu'ti pot spune pe cine sa alegi pentru ca nu stiu ce relatii exista intre voi. cul mai bine e sa-ti pui ordine in ganduri si sa faci ce'ti spune inima. daca faza cu "ce spune inima" esueaza, atunci data viitoare incearca sa fii putin mai rationala. iti urez bafta in caz de orice. funda?

2 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Deci iti place si de D si de R? care ti se pare tie ca s-ar potrivi cu tine si poate ala care e mai sensibil,mai bun cu tine, mai frumos(ca in ziua de azi si asta conteaza), mai deschis la suflet.winking funda?

| Fujito a răspuns:

Unu si bun (fata desteapta) multi si prostii (o curva)