| cristhian a întrebat:

M-am imprietenit cu o fata.im place mult de ea! Dar nu stiu cum sa fac sa fiu cu ea..Este cea mai buna prietena a fostei mele iubite si nu stiu cum va reactiona aceasta.Va rog mult ajutati-ma puppy dog eyes Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| ReiVaN a răspuns:

Frate, daca devii "prieten" cu o fata si tu vrei mai mult te arzi...
o sa iti spuna ca sunteti prea buni prieteni si chestii
Am treecut si eu prin betii dupa faze de genul " esti cel mai bun prieten al meu ". Deci amicitia e moartea pasiunii.

| cristhian explică (pentru ReiVaN):

Cu fosta a mers asahee hee

| ReiVaN a răspuns (pentru cristhian):

Mare noroc ai avut.
Inseamna ca si ea te placea pe tine mult happy

| cristhian explică (pentru ReiVaN):

Pai cu fata asta ce sa cred? imi tot pune porecle gen"pufosell,, zuzulele meu renu meu" Ce sa cred din asta? e posibil sa ma placa? puppy dog eyes

| ReiVaN a răspuns (pentru cristhian):

Da, e posibil renulet happy